ніж

Групою прокурорів Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 21-річного жителя м. Христинівка, внесеному 22.04.2016 до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.115 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 22 квітня 2016 року батько хлопця, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в ході  сімейної сварки  спричинив сину один удар ножем в область серця, від чого останній  помер  на  місці.

23.04.2016 вказаній особі  повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України та цього ж дня суд задовольнив клопотання прокурора про обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення злочинцю загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від семи до п’ятнадцяти років.