30 січня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт відносно керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго» за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368-3 КК України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

3aa8386aac2a592e2ee9ec0e0f92ff2e1186b89cНагадаємо, що 19.10.2018 року Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області припинено незаконні дії керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго», який вимагав від підприємця 5 тисяч доларів США за вчинення дій з використанням наданих повноважень в сприянні підприємницької діяльності, залучивши посередника.

Наступного дня Уманською місцевою прокуратурою начальнику РЕМ повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368-3 Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 368-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.