28b076208740c6b4ee7c473bc2b7c8f5

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом злісного ухилення від сплати аліментів, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 164 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що згідно рішення суду 44-річний житель Уманського району, маючи неповнолітнього сина, попри рішення суду, починаючи з 2007 року, злісно ухилявся від сплати  аліментів, не надавав матеріальної допомоги на утримання дитини, на виклики державного виконавця не з’являвся, на попередження про кримінальну відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів не реагував, у зв’язку з чим загальна заборгованість по аліментам склала  майже 24 тисячі гривень.

Наразі досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено.

26.02.2019 року Уманською місцевою прокуратурою обвинувальний акт відносно неплатника аліментів затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області

Довідково: за вчинення злочину особі загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.