most-popular-street-drugs-2-e1514473555945-640x394Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом  незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.307 КК України.

В ході досудового розслідування, встановлено, що жителька  м.Монастирище Черкаської області в порушення ст. 7 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», в січні 2019 року умисно незаконно, з метою подальшого збуту, безоплатно придбала у невстановленому місці та невстановленої особи порошкоподібну речовину білого кольору, яка відповідно до висновків експерта містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, загальною масою  0,782 г, яку перенесла до власного домоволодіння та незаконно зберігала з метою збуту до її вилучення 29.01.2019 співробітниками поліції в ході здійснення обшуку.

Вона ж, діючи з єдиним умислом, спрямованим на незаконний збут психотропної речовини, 29 січня 2019 року, перебуваючи у будинку в м.Монастирище Черкаської області, незаконно збула частину порошкоподібної речовини білого кольору — психотропної речовини, обіг якої обмежено-амфетамін, масою 0,272 г.

14 травня 2019 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаним фактом жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.307 КК України.

На даний час вживаються передбачені законом заходи щодо своєчасного завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та скерування обвинувального акту на розгляд суду.

Довідково: санкція ч.1 ст. 307 КК України передбачає покарання від 4 до 8 років позбавлення волі.