66_inМонастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя одного із сіл Монастирищенського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2  ст. 125 КК України – умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Встановлено, що чоловік 08 березня 2019 року, близько 20 години, знаходячись на автобусній зупинці, під час суперечки з неповнолітньою дівчиною, яка виникла між ними на ґрунті особистих неприязних відносин, умисно наніс удар рукою по голові останньої, чим заподіяв потерпілій тілесні ушкодження у вигляді травми голови, які згідно висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Вироком Монастирищенського районного суду обвинуваченого визнано винним за ч.2 ст. 125 КК України та засуджено до покарання у виді 4 місяців арешту. Також задоволено цивільний позов потерпілої на загальну суму понад 15 тис.грн.