Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 38-річного чоловіка, якого 02 серпня 2019 року в місті Умань було зупинено працівниками поліції та в ході проведення поверхневої перевірки в останнього було виявлено та вилучено 9 ємностей, схожих на запаяну частину обмотки ізоляційної для дроту, заповнених наркотичною речовиною — опій ацетильований, які він зберігав при собі з метою збуту.

Без імені

02 серпня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою за вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за вчинення якого передбачена ч. 2 ст. 307  КК України, а саме незаконне придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів.

Того ж дня, прокуратура звернулася до суду з клопотанням про застосування відносно вказаної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Без імені2

03 серпня 2019 року ухвалою слідчого судді Уманського міськрайонного суду щодо зловмисника обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

 

 

На даний час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для якнайшвидшого завершення досудового розслідування та направлення обвинувального акту до суду.

У разі доведення вини, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури