top-photo

19.08.2019, за результатами належного процесуального керівництва Уманської місцевої прокуратури, відносно 31-річного жителя м. Умані обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, 16.08.2019 року, близько 17 години 30 хвилин, 31-річний житель м. Умані, перебуваючи біля Уманського будинку культури, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих спонукань, з метою відкритого викрадення чужого майна, за попередньою змовою із невстановленою особою, шляхом ривка, відкрито викрав у 61-річного пенсіонера гаманець, в якому знаходилися кошти в сумі 1 070 гривень, а також пенсійне посвідчення. Безпосередньо після вчиненого злочину винна особа була затримана та повідомлена про підозру.

Враховуючи тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, особу підозрюваного, наявні обтяжуючі обставини, а саме вчинення злочину відносно особи похилого віку, досудовим розслідуванням були встановлені достатні правові підстави для внесення клопотання про обрання найсуворішого запобіжного заходу відносно підозрюваного, які в повному обсязі були враховані слідчим суддею.

Наразі, досудове розслідування триває та знаходиться на контролі в Уманській місцевій прокуратурі.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 186 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

 

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури