f662b4a1cb2a8638Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя смт.Маньківка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.122 Кримінального кодексу України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я).

Установлено, що вказаний громадянин на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно, усвідомлюючи настання суспільно небезпечних наслідків, з наміром завдання фізичного болю, з використанням ножа, наніс ним один удар по правій та лівій кистях потерпілого, чим спричинив тілесні ушкодження середньої тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на 1 рік, та частково задоволено цивільний позов потерпілого на суму 53 тис. грн.

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ