190418_zbroyaМонастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом придбання та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

В ході досудового розслідування, під час обшуку за участю працівників Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури у жителя одного із сіл району працівниками поліції виявлено та вилучено пістолет моделі  «ПГШ-790», калібру 9 мм. Р.А., промислового виробництва СП «Шмайсер», що являється гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю, який придатний до здійснення пострілів, при цьому стріляні з даного пістолета снаряди володіють достатньою вражаючої здатності для заподіяння людині небезпечних для життя або смертельних ушкоджень, які останній зберігав на території свого домоволодіння.

04 вересня 2019 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

В ході досудового розслідування слідчим проводиться ряд слідчих дій, спрямованих на забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкцією ч.1 ст. 263 КК України — позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

 

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ