92071Під процесуальним керівництвом Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування  у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185 КК України –  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно.

В ході досудового розслідування встановлено, що 13 серпня 2019 року, близько 18 години, раніше судима 24-річна жителька одного із сіл Монастирищенського району умисно, повторно з корисливою метою викрадення чужого майна та використання його в особистих цілях, шляхом вільного доступу, з будинку таємно вчинила крадіжку мобільного телефону «Huawei», вартістю згідно висновку судової товарознавчої експертизи 1470 гривень, після чого з місця вчинення злочину зникла, в результаті чого заподіяла потерпілому матеріальні збитки на вищевказану суму.

04 вересня 2019 року вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: у разі доведення вини, особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.