Уманська_міська_рада06 вересня 2019 року Уманською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Уманської міської ради, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Установлено, що службові особи Уманської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи всупереч інтересів територіальної громади м.Умані, з метою отримання неправомірної вигоди на користь третіх осіб, вчиняють дії щодо незаконної приватизації ряду земельних ділянок та комплексів нежитлових будівель на території м.Умані, чим спричинили тяжкі наслідки.

На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.