b3f1e3fbУманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке розпочато за фактом незаконного заволодіння чужим майном, поєднаного із застосуванням фізичного насильства, що є небезпечним для здоров’я потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що 07.11.2019 житель Уманського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив розбійний напад на 51-річного місцевого жителя, заволодів майном потерпілого та зник з місця події.

Вжитими слідчими (розшуковими) заходами правопорушника встановлено та доставлено до органу досудового розслідування. На підставі зібраних у провадженні доказів 09.11.2019 вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України.

13 листопада 2019 року Уманським міськрайонним судом за клопотанням Уманської місцевої прокуратури вказаній особі обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі керівництва Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 187 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.