1513451568_vbivstvoУманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

07.11.2019 року 53-річний уманчанин, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, знаходячись в одному із гаражів м.Умань, діючи умисно та цілеспрямовано, наніс 51-річному уманчанину невстановлену кількість ударів по голові та тілу дерев’яною палицею, яку заздалегідь приготовив для нанесення тілесних ушкоджень, в результаті яких останній отримав тілесні ушкодження небезпечні для життя в момент заподіяння та його було госпіталізовано в Уманську районну центральну лікарню з діагнозом закрита черепно – мозкова травма, забій головного мозку, забій обох кистей, гематоми тім’яної ділянки, внаслідок яких 08.11.2019 потерпілий помер.

Проведеними першочерговими оперативно-розшуковими заходами особу зловмисника встановлено та 09.11.2019 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121  КК України.

Наразі до Уманського міськрайонного суду подано клопотання про обрання відносно останнього міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування кримінального провадження триває та перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч.2 ст.121 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ