статтяПід процесуальним керівництвом Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування  у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України –  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у інше приміщення.

В ході досудового розслідування встановлено, що двоє неповнолітніх жителів Монастирищенського району 13 березня 2019 року, близько першої години ночі, за попередньою змовою, з корисливою метою викрадення чужого майна та використання його в особистих цілях, прибувши до магазину, що розташований в одному із сіл Монастирищенського району Черкаської області, де шляхом розбиття вікна проникли в середину, таємно, умисно вчинили крадіжку майна потерпілого, спричинивши останньому, матеріальну шкоду на загальну суму 633 грн.

Наразі вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: у разі доведення вини, особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури