uklonenie-1Уманською місцевою прокуратурою 03 січня 2020 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по факту вчинення службовими особами однієї із сільських рад Уманського району кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що вказані особи, в порушення вимог Земельного та Лісового кодексів України, вилучили землі лісового фонду площею 17,3 га, віднесли їх до земель комунальної власності зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передали їх в приватну власність, чим спричинили тяжкі наслідки.

На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ