originalУманською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особами, що уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та особами, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, протягом 2019 року Уманською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді 125 протоколів про адміністративні правопорушення пов’язаних з корупцією.

Крім того, до Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України та Черкаського Управління ДВБ НП України Уманською місцевою прокуратурою скеровано 80 матеріалів щодо порушення посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Здійснюючи моніторинг та систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції, з метою попередження корупційних діянь та можливих фактів порушень ст.45, 46, 52 ЗУ «Про запобігання корупції» суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, Уманською місцевою прокуратурою, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, внесено 15 подань, у порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», з яких 15 розглянуто та задоволено, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 осіб.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Уманської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ