HqHhdFFzxHJ309HoTcs6.w575Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом вбивства, вчиненого через необережність, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в першій половині грудня 2019 року, близько обіду, між 42-річним жителем одного з сіл Жашківського району та його 42-річною співмешканкою виник словесний конфлікт, в ході якого чоловік, перебуваючи в приміщенні його будинку, вважаючи, що співмешканка перебуває в стані алкогольного сп’яніння і погано тримається на ногах, не маючи наміру на умисне позбавлення її життя, не передбачаючи настання суспільно-небезпечних наслідків своїх дій у вигляді її смерті, хоча у вказаній ситуації повинен був і міг їх передбачити, діючи з більшою обачністю в обстановці, що склалась, та з урахуванням характеристики місця події, ігноруючи елементарні заходи обережності, які застосовуються у процесі безпосереднього спілкування людей один з одним, руками штовхнув її в напрямку вхідних дверей кімнати, від чого остання падаючи на підлогу ударилась головою об кут дерев’яної поверхні журнального столика та отримала в результаті цього тілесні ушкодження, що відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, які небезпечні для життя.

Через декілька днів перебуваючи у нейрохірургічному відділенні Уманської міської лікарні від отриманих внаслідок протиправних дій вказаної особи тілесних ушкоджень жінка померла не приходячи до свідомості.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у виді  обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

ПРЕС-СЛУЖБА УМАНСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ