загружено (1)Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя м. Монастирище за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України –   зберігання, придбання вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

В ході досудового розслідування встановлено, що житель м. Монастирище умисно та незаконно придбав і зберігав на території свого домоволодіння пістолет «ZORAKI», промислового виробництва Туреччина, калібру 9 мм., що являється гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю, в конструкцію якого саморобним способом внесені зміни шляхом видалення захисного елементу в каналі ствола, який придатний до здійснення пострілів пістолетними шумовими, газовими та для стрільби патроном роздільного заряджання, при цьому кулі володіють достатньою вражаючою здатністю для заподіяння людині небезпечних для життя або смертельних ушкоджень, та 19 патронів, які відповідно до вказаного висновку експерта являються боєприпасами – пістолетними патронами калібру 9 мм.

Вироком Христинівського районного суду від 09.06.2020 обвинуваченого визнано винним за ч.1 ст. 263 КК України та засуджено до покарання у виді 3 років обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури