275914Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 27-річного жителя Христинівського району, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України — незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Молодий чоловік виявив рослини коноплі та, обірвавши з них листя, приніс його до місця свого проживання, тим самим незаконно придбав та зберігав без мети збуту для власного вживання речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта являється верхівковими частинами з листками рослин зеленого та коричневого кольору, що є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, маса якого у перерахунку на висушену речовину становить 177 г.

Вказаний наркотичний засіб вилучено працівниками поліції під час проведення санкціонованого обшуку у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством.

Вироком Христинівського районного суду від 10.06.2020 обвинуваченого засуджено до штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 850 гривень.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури