sudova-reforma-810x446_cХристинівським відділом Уманської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жительки Христинівського району, яка вчинила кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, та ч. 1 ст. 357 КК України – викрадення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів.

Молода жінка, перебуваючи у будинку свого знайомого, викрала належний йому мобільний телефон. Через деякий час, вона ж, перебуваючи в будинку своїх батьків, викрала паспорт, військовий квиток та банківські картки, які належали її батьку. Знаючи ПІН-код до зарплатної картки, вона незаконно зняла для власних потреб грошові кошти  у сумі майже 4 тис. грн.

Вироком Христинівського районного суду від 17.07.2020 обвинувачену  засуджено до 3-х років позбавлення волі, проте враховуючи позицію потерпілих, суд дійшов до висновку по можливість виправлення жінки без відбування покарання, застосувавши до неї ст. 75 КК України, та звільнив її від відбування покарання з випробуванням строком, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури