800380_newsМонастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури у ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що  всупереч вимогам чинного законодавства, зокрема в порушення порядку надання в оренду комунального майна територіальної громади, передбаченого Законом України «Про оренду державного та комунального майна» між однією з сільських рад району та фізичною особою-підприємцем за відсутності конкурсу, а відтак без забезпечення конкурентних засад, без ринкової оцінки об’єкта, укладено договір оренди нерухомого майна – нежилого приміщення будинку культури, призначеного для організації дозвілля і відпочинку дітей, загальною площею 50 кв.м., експертною грошовою оцінкою більше 387 тис. грн.  для здійснення підприємницької діяльності.

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокурором заявлено позов з вимогою визнання недійсним договору оренди нерухомого майна комунальної власності та зобов’язання повернути нежитлове приміщення.

20.07.2020 року ухвалою Господарського суду Черкаської області позов прокурора прийнято до провадження. Вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури