original (1)Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактами таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно, за ознаками злочинів передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 185 КК України.

За версією слідства, 32-річний місцевий житель, який раніше неодноразово вчиняв умисні злочини проти власності, маючи не зняті та не погашені судимості за їх вчинення у вечірній час наприкінці вересня 2019 року, перебуваючи поблизу одного із закладів в центрі міста Жашкова, діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, повторно, таємно, будучи впевненим у тому викрав мобільний телефон та зник з місця події зник та розпорядився викраденим майном на власний розсуд,  чим заподіяв потерпілій майнову шкоду в розмірі близько 2 тис грн.

На цьому злочинна поведінка рецидивіста не зупинилась. Вже через пів року, у квітні 2020 року, він, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, діючи умисно та цілеспрямовано, таємно, з корисливих мотивів, будучи впевненим у тому, що за його протиправними діями ніхто не спостерігає, зайшов на територію подвір’я одного з домоволодінь у місті Жашкові, де шляхом зриву навісного замка з дверей сараю, проник у середину приміщення, звідки таємно викрав зварювальний апарат та велосипед «АЇСТ», що належать потерпілому, чим спричинив йому майнову шкоду в розмірі майже 3 тис грн.. Після цього вказаний громадянин з місця події зник.

Довідково: злочин, передбачений ч. 2 ст. 185 КК України, карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Водночас вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури