nl295Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури за результатами досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

За версією слідства, в одному із сіл Жашківського району місцева жителька навесні 2020 року, діючи умисно та цілеспрямовано, без передбаченого законом дозволу, в подвір’ї за місцем свого проживання посіяла насіння рослин роду коноплі, та продовжувала доглядати за ними з метою доведення їх до стадії дозрівання та подальшого використання без мети збуту.

У червні 2020 року працівниками Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП України в Черкаській області в ході проведення обшуку за місцем проживання вказаної громадянки в подвір’ї домоволодіння виявили та вилучили 33 рослини зеленого кольору у вигляді стебел з коренями, бічними гілками, листям та верхівками, які є рослинами роду коноплі, що містять психотропну речовину, обіг якої заборонено – тетрагідроканнабінол.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 310 КК України передбачає покарання у виді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури