cab172077aca72cbe349cad96dddff69За процесуального керівництва Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури повідомлено про підозру жительці Христинівського району за перешкоджання вільному здійсненню виборцем свого виборчого права, що поєднане з примушуванням (ч.1 ст. 157 КК України).

За версією слідства, жителька одного з сіл на Христинівщині 19.10.2020, будучи членом дільничної виборчої комісії на місцевих виборах 25.10.2020, на передодні виборів, умисно, в інтересах свого сина, який висував свою кандидатуру на депутата, під час рознесення запрошень на вибори жителям села, здійснила рукописний текст на зворотному боці запрошень, вказавши конкретно свого сина, як особу за яку потрібно проголосувати на місцевих виборах. Своїми діями підозрювана перешкоджала вільному здійсненню громадянами свого виборчого права шляхом примушування.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба Уманської місцевої прокуратури