DerevoПрокурорами Уманської місцевої прокуратури належним чином здійснено процесуальне керівництво під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки лісу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.246 КК України.

За версією слідства, 36-річний житель Уманського району у серпні 2020 року, переслідуючи корисливий умисел, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, їх караність та, усвідомлюючи настання суспільно небезпечних наслідків, з метою здійснення незаконної порубки дерев, породи «дуб», перебуваючи, у полезахисній смузі, яка знаходиться поблизу с. Городниця Уманського районуну за допомогою бензопили здійснив незаконну порубку дерев сироростучого дубу у кількості 6 штук, чим в загальному завдав Ладижинській сільській територіальній громаді Уманського району матеріального збитку на суму 61 203 гривні.

За результатом досудового розслідування вказаного кримінального провадження прокурором Уманської місцевої прокуратури 29 січня 2021 року скеровано до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.

Пресслужба Уманської місцевої прокуратури