DerevoНаказом керівника Уманської окружної прокуратури від 13.05.2021 створено міжвідомчу робочу групу з питань додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, протидії кримінальним правопорушенням проти довкілля та 14.05.2021 проведено її засідання.

За результатами проведення засідання міжвідомчої робочої групи було зареєстровано та розслідувано 2 кримінальних правопорушення у сфері охорони навколишнього середовища, в яких державі було завдано збитків на загальну суму близько 277 тис гривень.

Так, під час розслідування одного із проваджень встановлено, що 40 річний Жашківчанин протягом травня-червня 2020 року перебуваючи у полезахисній лісовій смузі, яка знаходиться в межах Жашківської міської об’єднаної територіальної громади Черкаської області, незаконно зрубала 76 дерев, внаслідок чого заподіяла державі шкоду в розмірі понад 180 тис. грн..

За результатами розслідування зазначених проваджень Уманською окружною прокуратурою до суду було скеровано обвинувальні акти стосовно 2 осіб.

Пресслужба Уманської окружної прокуратури