1200px-Emblem_of_the_Office_of_the_Prosecutor_General_of_Ukraine.svg

Наказ про організаційні заходи із забезпечення зборів прокурорів Уманської окружної прокуратури від 20.07.2021 № 35

23 липня 2021 року відбудуться збори прокурорів Уманської окружної прокуратури для обрання двох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурори Уманської окружної прокуратури.

Місце проведення зборів – Уманська окружна прокуратура (вул. Гайдамацька, 16, м. Умань).

Час проведення зборів 09.00 година. Реєстрація учасників зборів для встановлення кворуму розпочнеться о 08 годині 30 хвилин за місцем проведення зборів та відбуватиметься на підставі службового посвідчення. Для своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

Явка прокурорів на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників, а останні – організаційний комітет.

До 22 липня 2021 року проводиться прийом документів від прокурорів Уманської окружної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Уманської окружної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Уманської  окружної прокуратури, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Перелік документів для кандидатів у делегати:
- заява (зразок документа);
- копія службового посвідчення прокурора;
- інформаційна довідка (зразок документа);
- письмова згода на обробку персональних даних та їх оприлюднення відповідно до вимог законодавства (зразок документа).

Прийом документів проводитиметься з 08.00 до 17.00 години (у робочі дні) за адресою:  вул. Гайдамацька, 16 м. Умань, каб. 11 (тел. 3-02-20).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після 22 липня 2021 року не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщена на вебсайті Уманської окружної прокуратури не пізніше 23 липня 2021 року.