1569839447_image1485764618432За процесуального керівництва Монастирищенського відділу Уманської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно раніше судимої жительки Монастирищини за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжки), вчиненої повторно, поєднаної з проникненням у житло (ч.3 ст. 185 КК України).

За даними слідства, 26-річна підозрювана 15 червня 2021 близько 21 год. 30 хв. ранку повторно з корисливою метою викрадення чужого майна та використання його в особистих цілях, умисно, таємно, шляхом вибивання дверей проникла до квартири потерпілого, звідки викрала належний останньому мобільний телефон, після чого з місця вчинення злочину зникла, завдавши потерпілому майнову шкоду.

На даний час прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Уманської окружнох прокуратури