5e1712040aeafd8bdabc658c94450647Жашківським відділом Уманської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами крадіжки та грабежу, вчинених повторно з проникненням до житла та іншого приміщення, за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 186 КК України.

Досудовим розслідування встановлено, що 30-річний житель іншої області на початку березня 2021 року, в ранковий час, маючи неодноразові не зняті та не погашені судимості за вчинення тяжких корисливих злочинів, зайшов на територію одного з домоволодінь, що в м. Жашкові Черкаської області, де, діючи з прямим умислом, з метою заволодіння чужим майном, з корисливих мотивів, таємно проник до приміщення гаража, що на території вказаного домоволодіння, з якого викрав ручний господарчий плужок, мотокосу та дві бензопили.

Однак, на цьому вказаний громадянин не припинив свою злочинну діяльність і вже через декілька днів, у ранковий час, перебуваючи у м. Жашків Черкаської області, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих спонукань, зайшов до іншого домоволодіння, в якому проживала жінка похилого віку, де, відкрито, штовхнувши потерпілу, шляхом ривка вихопив з її рук належні їй грошові кошти у сумі 2 565 грн, після чого з місця події зник та розпорядився викраденим майном на власний розсуд.

За принципової позиції прокурора вироком Жашківського районного суду Черкаської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 186 КК України, та засуджено до реальної міри покарання виді 6 років 1 місяця позбавлення волі.

Пресслужба Уманської окружної прокуратури