i-1Уманською окружною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

За версію слідства, 58-річна жителька одного з сіл Уманського району в листопаді 2021 року, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, під час розпивання спиртних напоїв зі своїм 51-річним співмешканцем, у ході раптово виниклої сварки з останнім, діючи умисно та цілеспрямовано, з метою протиправного позбавлення життя іншої особи, кухонним ножем нанесла два удари в спину чоловіка, чим завдала тяжких тілесних ушкоджень, від яких він помер на місці вчинення злочину.

Довідково: санкція ч.1 ст.115 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Уманської окружної прокуратури