16643477c9d62b7fe3bcf1dc28bb49c7988efc98Христинівським відділом Уманської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 39-річного жителя Христинівської міської територіальної громади у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.259 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

Чоловік з метою введення в оману правоохоронних органів зателефонував на спецлінію служби «102» та повідомив, що на території дитячого садочка смт. Маньківка Уманського району Черкаської області знаходиться вибуховий пристрій, який загрожує безпеці громадян та знищенню об’єкту власності.

Вироком Христинівського районного суду Черкаської області правопорушника засуджено до 3 років позбавлення волі, проте, враховуючи щире каяття чоловіка, суд дійшов до висновку по можливість виправлення засудженого без відбування покарання, застосувавши до нього ст. 75 КК України, та звільнив його від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки. 

Пресслужба Уманської окружної прокуратури