Header image alt text

Уманська окружна прокуратура

Керівництво

 

Пархоменко-Д.П.-300x200 (1)

 

 

 

 

 

 

 

Пархоменко Дмитро Петрович

Керівник Уманської окружної прокуратури

радник юстиції

Народився в 1982 році в місті Черкаси.

В 2004 році закінчив військово-юридичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2004 по 2012 рік проходив військову службу на посадах слідчого військової прокуратури Ялтинського гарнізону ВМС України, слідчого, старшого слідчого, помічника військового прокурора Севастопольського гарнізону ВМС України, старшого помічника військового прокурора Феодосійського гарнізону ВМС України.

З 2012 по 2014 рік працював на посадах прокурора відділу та старшого прокурора відділу прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

В березні 2014 року переведений до прокуратури Черкаської області, де працював на посаді старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян та держави в судах.

З листопада 2014 року по грудень 2015 року обіймав посаду прокурора Лисянського району Черкаської області.

З грудня 2015 року по лютий 2020 року обіймав посаду керівника Звенигородської місцевої прокуратури Черкаської області.

З лютого 2020 року по березень 2021 року обіймав посаду керівника Уманської місцевої прокуратури Черкаської області.

15 березня 2021 року наказом керівника Черкаської обласної прокуратури призначений на посаду керівника Уманської окружної прокуратури Черкаської області.

Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.

Одружений, виховує сина.

 

Перший заступник керівника Уманської окружної прокуратури

Савченко Вячеслав Володимирович

зображення_viber_2021-06-29_14-00-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Народився в 1991 році в м. Христинівка Черкаської області

У 2013 році закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2013 року по 2015 працював на посадах стажиста на посаді прокурора прокуратури Маньківського та Уманського районів Черкаської області, прокурора прокуратури Уманського району Черкаської області і старшим прокурором прокуратури Христинівського району Черкаської області.

З грудня 2015 року продовжив працювати на посаді прокурора Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури Черкаської області.

З серпня 2017 року по квітень 2021 року обіймав посаду начальника Христинівського відділу Уманської місцевої прокуратури Черкаської області.

02 квітня 2021 року наказом керівника Черкаської обласної прокуратури призначений на посаду першого заступника керівника Уманської окружної прокуратури Черкаської області.

Неодноразово заохочувався прокурором Черкаської області та керівником Черкаської обласної прокуратури.

Заступник керівника Уманської окружної прокуратури

Горобець Тарас Леонідович

Народився в 1992 році в м. Немирів Вінницької області.

У 2013 році закінчив Інститут прокуратури та слідства Національного університету «Одеська юридична академії».

З 2013 року по 2017 рік працював на посадах стажиста на посаді прокурора прокуратури Жашківського району Черкаської області, прокурора прокуратури Жашківського району Черкаської області.

З листопада 2017 року по березень 2021 року обіймав посаду начальника Жашківського відділу Уманської місцевої прокуратури Черкаської області.

02 квітня 2021 року наказом керівника Черкаської обласної прокуратури призначений на посаду заступника керівника Уманської окружної прокуратури Черкаської області.

Неодноразово заохочувався прокурором Черкаської області.